De Banjaard

Omschrijving

De Banjaard in Kamperland is een rustig en groen recreatiegebied direct achter de duinen van het Noordzeestrand op Noord-Beveland. Anders dan veel vakantieparken in de omgeving heeft De Banjaard geen drukke centrumvoorzieningen, maar een natuurlijke opzet met vrijstaande woningen op ruime percelen.

De woningen liggen onderaan de duinen, waardoor je vanuit je recreatiewoning zo naar het strand wandelt. Juist deze directe strandligging maakt De Banjaard populair bij mensen die een vakantiehuis aan zee zoeken, maar niet in een groot park willen verblijven. Rust, privacy en ruimte staan hier centraal.

In de directe omgeving liggen het natuurgebied De Schotsman, het Veerse Meer en het centrum van Kamperland. Ook Vrouwenpolder is eenvoudig bereikbaar. Hierdoor combineert De Banjaard de rust van een natuurlijke omgeving met goede voorzieningen in de buurt.

Door de ligging aan de kust en het karakter van het park is De Banjaard in Kamperland geschikt voor zowel eigen gebruik als verhuur van een recreatiewoning in Zeeland.

Aanbod

Recreatief
Leeuwerikenlaan 4, KAMPERLAND

Leeuwerikenlaan 4

KAMPERLAND · verkocht

Recreatief
Patrijzenlaan 32, KAMPERLAND

Patrijzenlaan 32

KAMPERLAND · verkocht

Recreatief
Zwaluwenlaan 1, KAMPERLAND

Zwaluwenlaan 1

KAMPERLAND · verkocht

Recreatief
Kwikstaartenlaan 18, KAMPERLAND

Kwikstaartenlaan 18

KAMPERLAND · verkocht

Woontypes

Op De Banjaard staan voornamelijk vrijstaande recreatiewoningen en enkele twee-onder-één-kapwoningen. De meeste woningen zijn gebouwd rond de jaren ’60 en staan op eigen grond.

De woningen beschikken over ruime, groene tuinen met veel privacy. Door de ligging aan de duinen ervaren eigenaren hier een beschutte en rustige woonomgeving. De percelen zijn over het algemeen royaal opgezet, wat het park onderscheidt van veel andere kustlocaties.

Faciliteiten

De Banjaard heeft geen centrale parkvoorzieningen zoals een zwembad of receptie. Het strand vormt hier de belangrijkste voorziening en ligt op loopafstand van de woningen.

In de directe omgeving bevindt zich onder andere Hotel Kamperduinen met restaurant en wellnessfaciliteiten. Voor winkels en overige voorzieningen kunnen eigenaren terecht in het nabijgelegen Kamperland of Vrouwenpolder.

Kosten

Voor woningen op De Banjaard geldt geen jaarlijkse parkbijdrage. Dit maakt het bezit van een recreatiewoning hier voor veel kopers aantrekkelijk, omdat de vaste lasten relatief beperkt blijven.

Eigenaren zijn wel verantwoordelijk voor het onderhoud van de woning en tuin en voor de gebruikelijke gemeentelijke lasten en verzekeringen. Bij verhuur door een externe partij geldt er uiteraard ook verhuurprovisie.

Verhuur

Verhuur van een woning op De Banjaard is toegestaan en goed te combineren met eigen gebruik. Veel eigenaren gebruiken de woning zelf een deel van het jaar en verhuren deze in andere periodes.

Verhuur kan in eigen beheer of via een externe verhuurorganisatie als Zilt Vakanties. Door de ligging direct aan zee is er doorgaans een goede vraag naar vakantiewoningen in dit gebied.

Maak een vrijblijvende afspraak

Neem direct contact op

0113-372474 info@ruiterplaatmakelaardij.nl

Ruiterplaat Makelaardij

Noordstraat 42a
4493 AH Kamperland
Ma - Vr
09:00 - 17:00
Za
Op afspraak
Zo
Gesloten

Telefonisch bereikbaar tussen 10:00 en 15:00