Park Breezand II

Omschrijving

Breezand 2 in Vrouwenpolder is een rustig gelegen vakantiepark op Walcheren, aan de rand van het dorp en direct achter de duinen van het Noordzeestrand. De combinatie van strand, natuur en de nabijheid van het centrum maakt het park aantrekkelijk voor zowel eigen gebruik als recreatief verblijf.

Vanuit het park wandel je eenvoudig naar het strand, terwijl winkels, restaurants en terrassen in Vrouwenpolder eveneens dichtbij liggen. Hierdoor is het park populair bij strandliefhebbers en gezinnen die graag alles op loop- of fietsafstand hebben.

De groene opzet en het rustige karakter zorgen voor een ontspannen sfeer. Breezand 2 wordt zowel gebruikt door eigenaren als door vakantiegasten, waardoor het park geschikt is voor kopers die een recreatiewoning willen gebruiken én eventueel willen verhuren.

Aanbod

Recreatief
Dingmanshoofd 3, VROUWENPOLDER

Dingmanshoofd 3

VROUWENPOLDER · verkocht

Recreatief
Hesselbergshoofd 1, VROUWENPOLDER

Hesselbergshoofd 1

VROUWENPOLDER · verkocht

Recreatief
Sint Jacobshoofd 4, VROUWENPOLDER

Sint Jacobshoofd 4

VROUWENPOLDER · verkocht

Recreatief
Schorrestraat 21, VROUWENPOLDER

Schorrestraat 21

VROUWENPOLDER · verkocht

Recreatief
Hopman de Rijklaan 101, VROUWENPOLDER

Hopman de Rijklaan 101

VROUWENPOLDER · verkocht

Recreatief
Brouwershoofd 6, VROUWENPOLDER

Brouwershoofd 6

VROUWENPOLDER · verkocht

Recreatief
Brouwershoofd 4, VROUWENPOLDER

Brouwershoofd 4

VROUWENPOLDER · verkocht

Recreatief
Hopman de Rijklaan 111, VROUWENPOLDER

Hopman de Rijklaan 111

VROUWENPOLDER · verkocht

Woontypes

Op Breezand 2 staan vrijstaande woningen en twee-onder-één-kapwoningen op eigen grond. De meeste woningen zijn gebouwd in de jaren ’80.

Veel woningen beschikken over een tuin en parkeergelegenheid op eigen terrein. De woningen liggen verspreid over een groen park met rustige straten en een centrale ligging ten opzichte van strand en dorp.

Door de variatie in woningtypes is er aanbod geschikt voor verschillende gezinssamenstellingen.

Faciliteiten

In en rond het park zijn speeltuinen aanwezig en er bevindt zich vlakbij het park een receptie voor ondersteuning van gasten.

Voor overige voorzieningen kunnen eigenaren terecht in het nabijgelegen centrum van Vrouwenpolder. Het Noordzeestrand ligt op loopafstand en vormt een belangrijk onderdeel van het verblijf.

Kosten

Voor woningen op Breezand 2 geldt een jaarlijkse parkbijdrage. Deze bijdrage wordt gebruikt voor het onderhoud van de wegen en het algemene groen. Voor de actuele hoogte van de kosten kun je contact met ons opnemen.

Daarnaast zijn eigenaren verantwoordelijk voor onderhoud van de woning, de gebruikelijke lasten en -bij verhuur via een externe parij- een verhuurcommissie.

Verhuur

Verhuur van een woning op Breezand 2 is toegestaan maar niet verplicht. Eigen gebruik is goed te combineren met verhuur.

Veel eigenaren kiezen voor verhuur via een organisatie zoals Breezand Vakanties, die de verhuur en ontvangst van gasten kan verzorgen.

Maak een vrijblijvende afspraak

Neem direct contact op

0113-372474 info@ruiterplaatmakelaardij.nl

Ruiterplaat Makelaardij

Noordstraat 42a
4493 AH Kamperland
Ma - Vr
09:00 - 17:00
Za
Op afspraak
Zo
Gesloten

Telefonisch bereikbaar tussen 10:00 en 15:00