Omschrijving
Zeer riante en aan het water gelegen villa in de wijk "Lammerenburg" die luxe, ruimte en rust ademt.
De ervaring van luxe en ruimte begint bij het betreden van het terrein, met afsluitbaar hek, waar plek is voor zeker 4 auto's. Hier waan je je aan het water in een ware oase van rust. De woning staat op een riant perceel van maar liefst 1.026m2 eigen grond en is van vele gemakken voorzien, zoals bijvoorbeeld: een dubbele garage met zijdeur waar plaats is voor 2 auto's, zonwering voor (vrijwel) ieder raam, airconditioning, een keuken van jonge leeftijd met zeer luxe inbouwapparatuur, mogelijkheid tot kantoor/praktijk aan huis en als kers op de taart natuurlijk de fijne ligging aan het water. De woning ligt in de populaire wijk Lammerenburg met binnen een straal van circa 2 kilometer bos, zee, de boulevard van Vlissingen en veel andere voorzieningen, waaronder diverse winkelcentra en (basis)scholen.
De woning is door de jaren heen met veel plezier bewoond en altijd met veel zorg en aandacht onderhouden.
Begane grond:
Je komt binnen in de riante hal met vide. De hal leidt naar de WC, garderobe, praktische kantoorruimte, de dubbele garage en de woonkamer. De kantoorruimte is bij binnenkomst aan de linkerzijde gesitueerd en is uiteraard ook makkelijk naar eigen invulling te gebruiken. De woonkamer heeft een zee aan ruimte en vooral prettig lichtinval, dit door de vele raampartijen aan de achterzijde van de woning. De open woonkeuken met kookeiland is voorzien van veel luxe inbouwapparatuur, zoals: inbouwkoffiezetapparaat, inductiekookplaat, (stoom)oven, wijnkoelkast, inbouwverlichting, dubbele vaatwasser, inbouwkoelkast, Cooker voor kokend water, inbouwafzuigkap etc. Tevens is er vanaf de keuken toegang tot de praktische bijkeuken met functioneel keukenblok met wateraansluiting en aansluitingen voor wasmachine en droger met waterafvoer, aan opbergruimte geen gebrek!
Door de grote open ruimte staan de woonkeuken, het eetgedeelte en het zitgedeelte mooi met elkaar in verbinding. De rust wordt gecreëerd door de halve scheidingswand middenin de ruimte. In de scheidingswand is een open haard geplaatst, dat ieder seizoen zorgt voor een gezellige sfeer. In 2021 is er aan de woning een uitbouw gemaakt die thans fungeert als kantoorruimte. Zoals de andere kantoorruime kan ook uiteraard deze plek, naar eigen invulling worden gebruikt. Doordat de aanbouw zowel via de woonkamer als de voortuin te bereiken is, is deze makkelijk afsluitbaar en kan deze bijvoorbeeld perfect dienen als praktijkruimte, schoonheidssalon, maar zeker ook het, zonder verbouwing, in gebruik worden genomen als vierde slaapkamer. De aanbouw heeft van vloer tot plafond een grote glaspartij en kijkt uit over de groene tuin.
Eerste verdieping:
Via de vaste trap in de hal is de eerste verdieping/vide bereikbaar welke in 2015 nog gemoderniseerd is. De overloop biedt toegang tot 3 ruime slaapkamers met ieder toegang tot een eigen balkon. De "masterbedroom" heeft een badkamer en-suite en is tevens te bereiken via de overloop. Deze slaapkamer heeft alle luxe: airco, schuifpui naar eigen balkon, een zee aan ruimte en een eigen inloopkast. De badkamer is in de modernisering niet meegenomen en stamt nog af van het officiële bouwjaar, dit doet overigens niets af aan de kwaliteit, alles werkt nog perfect naar behoren. De badkamer is ruim opgezet en voorzien van een douche, dubbele wastafel, WC en een groot rond ligbad met jacuzzifunctie. Voor de optimale ventilatie is de badkamer ook voorzien van een eigen dakraam. De andere twee slaapkamers zijn ook ruim opgezet en via één balkon aan elkaar verbonden. Het balkon is via beide slaapkamers te bereiken. Eén kamer is aan de voorzijde van de woning gesitueerd, de andere aan de achterzijde. Tevens is op de overloop een bergruimte.
Bergzolder:
Middels een vlizotrap op de overloop is de bergzolder bereikbaar.
Garage:
De dubbele garage is bereikbaar via de hal, via een overdekte inkom bij de achterdeur en via de bijkeuken. De garage is voorzien van elektriciteitsaansluiting en biedt ruimte voor twee auto's en meerdere fietsen. Boven de garage is een functionele bergzolder, welke via de garage bereikbaar is.
Tuin:
Rondom de woning is een riante tuin welke onderhoudsvriendelijk is aangelegd. Aan de woning vast grenst een verhoogd terras waar plek is voor meerdere fijne zitplaatsen met zowel schaduw- als zonrijke plekken. Door de groene omheining is er voldoende privacy. De tuin is voorzien van zijn eigen kas, hier is het mogelijk eigen groenten te kweken. Niks gezonder dan eten uit eigen tuin! Het pad in het midden van de tuin leidt naar een eigen vlonder, gelegen aan het water op het zuidwesten. Hier kun je de gehele dag genieten van het rustige uitzicht over het water.
Mocht er aan de hand van de presentatie interesse gewekt zijn, leiden wij serieuze kandidaten graag rond in dit bijzondere object!
Algemeen
De woning is voorzien van een dubbele woonbestemming en mag derhalve aangekocht worden als recreatieverblijf, recreatieve verhuur is niet toegestaan.
Woonoppervlakte ca. 260 m2
Inhoud ca. 876 m3
Garage ca. 40m2
Perceeloppervlakte 1.026 m2
Voorzien van luxe materialen
Bouwjaar 2001 onder architectuur gebouwd
Ligging aan het water
Vloerverwarming benedenverdieping, m.u.v. garage en werkkamer voorzijde.
Badkamer vloerverwarming elektrisch
Zonwering aanwezig
Tweede verdieping overal horren voor ramen en deuren
Recente aanbouw
Oplevering in overleg
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Wij adviseren u een en ander na te meten en wijzen u in het algemeen op uw onderzoeksplicht.
Lees meer